PLOŠNÝ MATERIÁL

AluSplash®

Dokonalé a inovativní řešení zástěn pro Váš domov

AluSplash® je inovativní kompozitní materiál a alternativa ke skleněným zástěnám do prostorů kuchyně a to i v místě varných desek. Díky možnosti snadného ohýbaní, tvarování a snadné instalace vytváří jednolitý hladký povrch bez spojů a zároveň plynulý barevný přechod. AluSplash® je stylové a nákladově efektivní řešení pro novostavby, renovace nebo přestavby kuchyní a je také ideální volbou pro zakrytí stávajících obkladů. AluSplash® je mimořádně odolný, snadno se čistí a udržuje. Byl testován FIRA na ohnivzdornost, aby bylo zajištěno jeho bezpečné použití v kombinaci se všemi dostupnými typy varných desek.

AluSplash® slovy produktového specialisty

"Na trhu jsme si všimli mezery ve formě poptávky po cenově dostupnějších variantách zástěn, které vytvářejí plynulý barevný přechod bez viditelných spojů a jsou vhodné pro použití za varnou deskou. Díky vlastnostem podobným sklu AluSplash® tuto mezeru dokonale vyplňuje - ale za nižší náklady a bez nutné složité instalace. Spotřebitelé a výrobci si stále více uvědomují udržitelnost, což vede ke zvýšené poptávce po produktech, které jsou vyráběny podle ekologických zásad. AluSplash® je skvělým příkladem řešení, navrženým s ohledem na udržitelnost."

Trend Collection

 • OPTIBOARD desky s hluboce matnou strukturou
  OPTIMATT - OM (anti-fingerprint povrch)
 • DTD laminované s novými strukturami SYNCHRO
 • pracovní desky v moderních velkoformátových dekorech mramoru.

Kronospan

Sortiment kvalitních desek na bázi dřeva, vytvořený tak, aby byl inspirací pro designéry, architekty a řemeslníky a přinášel originalitu a inovaci projektům po celém světě.  

EGGER 

 • Dekorativní produkty: DTD laminované, lamináty a vhodné hrany
 • Sortiment úspěšných dekorů doplňují trendové novinky
 • Strukturované novinky pro větší charakter a autentičnost: synchronní ST32 Feelwood Vintage, ST19 Deepskin Excellent a ST75 Mineral Satin vyvinutý speciálně na pracovní desky
 • Nový a rozšířený výběr dekorů na pracovní desky: Imitace kamene, betonu, kovu, keramiky a dřeva; vybrané dekory v nekonečném sledu bez opakování na délce 4,10 metrů
 • Rozšířený sortiment pracovních desek: Kompaktní pracovní deska tenká 12 mm
 • PefectSense: prémiová kategorie lakovaných MDF desek s vysoce lesklým a matným povrchem.
 • Dokonalé zakončení dekorativních povrchů v podobě originálních hran EGGER: velký výběr nabízí řešení pro tvorbu designu dle Vašich přání
 • Nová provedení kompaktních desek: s černým, bílým, světle šedým nebo šedým jádrem nebo se zvýšenou požární odolností - Flammex

CLEAF

Kompletní dekorově i materiálově sladěná kolekce s inovativními povrchy je k dispozici jako DTD laminované, ABS hrany a lamináty - to vše umožňuje vytváření ještě stylovějších kombinací. 

Tady můžete být klidně nároční ...
Široká paleta designů a autentických povrchových struktur jsou obchodními značkami dekorativní desky Kaindl. Spolu se svým kompletním programem veškerého příslušenství se tato deska hodí prakticky pro všechny oblasti použití v moderním interiérovém designu. Chutě jsou různé. Stejně jako dekorační desky Kaindl: Kreativní dekor a na první pohled patrné inovované povrchové struktury nekladou fantazii žádné meze. Jsou praktické, protože jsou přitom i odolné proti nárazu a poškrábání. A díky špičkové kontrolní technologii zaručuje Kaindl na své povrchy téměř 100% bezvadnost podle normy EN 14322.  

Fundermax

Působivý výsledek: tato kolekce překvapí nejen současnými, ale především novými dekory, zajímavými povrchovými
strukturami, dekory s vysokým leskem nebo s moderní kresbou dřeva. Doplňkem jsou nově i dekory betonu. Nesmí chybět
představení struktury Aptico - matný povrch s anti-fingerprint povrchem (bez zanechání otisků prstů).

Do skladového programu byly doplněny kompaktní pracovní desky, které jsou ve všech směrech a aplikacích perfektním materiálem
pro moderní interiérový design.

Nová koncepce dekorů poskytuje prostor pro individuální řešení interiérů, nejen pro Vaši domácnost, ale také do komerčních prostor. Vaše kreativita se může svobodně rozvinout - všechno je možné.

DTD LAMINOVANÁ VYSOKÝ LESK a DŘEVODEKORY
HPL LAMINÁT v matném povrchu APTICO
• KOMPAKTNÍ PRACOVNÍ DESKY
ABS HRANY

Minerální desky Corian

ODOLNÉ: Desky Corian® si zachovávají dobrý vzhled a odolávají nárazům a škrábancům, které mohou vzniknout každodenním používáním.

TVRDÉ: Od svého uvedení na trh desky Corian® prokázaly svou mimořádnou odolnost; je to všestranný materiál, se kterým je život snažší v domácím i komerčním prostředí. Corian® nelze odlomit, spoje jsou nenápadné a tekutiny se nemohou vsakovat.

JEDNODUCHÉ NA ÚDRŽBU: Desky Corian® mají povrch bez pórů, který znemožňuje špíně a skrvnám pronikat do materiálu. Skvrny zůstávají na povrchu a mohou být jednoduše odstraněny houbičkou na mytí nádobí a domácími čistícími prostředky.

NEPORÉZNÍ: Desky Corian® jsou neporézní a vysoce hygienický materiál. Jeho hladký povrch neumožňuje průnik kapalin a usnadňuje čištění. Corian® nepodporuje růst bakterií ani plísní. Když Corian® vypadá čistě, můžete se spolehnout, že je opravdu čistý.

OPRAVITELNÉ: Povrchy vyrobené z materiálu Corian® jsou obnovitelné a šetrné k životnímu prostředí. Skvrny a škrábance mohou být úplně odstraněny pomocí domácích čistících prostředků. S malým úsilím vrátíte povrch Corian® do původního stavu.

NENÁPADNÉ SPOJE: Barevně sladěným lepidlem Corian® Joint Adhesive lepíme bez viditelných spojů. Výsledkem je hladký povrch, který umožňuje navrhovat velké prvky jako jeden kus materiálu. Bezesparý vzhled integrovaných Corian® dřezů a umyvadel a zadní lišty s klenutým přechodem znamená, že ani zde není míst pro špínu a bakterie.